Logo
16 Липня 2018, 14:08

"Серцеїди18+": Богдан Савлюк презентував нову колекцію "теплих іграшок"

Сьогодні, 16 липня, творець "Теплих іграшок" франківець Богдан Савлюк презентував нову колекцію "Серцеїди18+". Як зазначає автор колекції на створення "серцеїдів" його надихнули титани, кити, корифеї української естради. Під їхнім впливом суворі левиці стають лагідними козулями, а хижі тигриці – пухнастими зайчиками. Кожен серцеїд частково оголений, а історії мініатюр містять у собі трішки пікантності. Колекція традиційно налічує 10 іграшок. Автор наголошує, що всі історії вигадані, а всі збіги - випадкові. Були представлені 9 іграшок, кожна з яких має свій іронічний опис: Степан – покровитель сну. Кожна жінка прагне, щоб він посадив яворину у її саду; - Павло – покровитель бджіл. Це він спокусив Єву зірвати яблуко; - Іван – покровитель Верховини. Казанова 21 століття; - Богдан – покровитель Тисмениці. Неосучасної вистави. Жінки називають після нього своїх чоловіків Богданом; - Михайло – покровитель Сала та Кропиви. Блискучий чоловік, марево всіх абітурієнток; - Олег – покровитель Вина та Вовчиць. Кавалер ордену “Ніно”; - Віталій – покровитель 2 сердець. Наркотик сучасної естради. Послухавши раз не можна відірватися від нього; - Віктор – покровитель обіцянок і пробачень. Сам патріарх точки “G” виступає у нього на концерті; - Іво – покровитель духмяних лип. Хай простить йому небо за тисячі поранених сердець.
"Про десятого персонажа ми з друзями довго думали-гадали тому це місце залишилось незаймане. Я вирішив це місце продати. Хто його придбає той обере десятого персонажа", - розповідає Богдан Савлюк.
Наразі іграшки є лише в одному екземплярі, проте у планах митця розповсюдження колекції .
"Мені цікаво, щоб вона розійшлася в інфопросторі. Уже є декілька вовчиць, які зацікавились. Це гумористична колекція, розразована на людей з почуттям гумору", - додає автор.
Вартість іграшок поки невідома. Їх автор каже, що ціна залежатиме від попиту. Богдак Савлюк зізнається, що найважче йому дався персонаж Іво.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram