Logo

22 Січня 2019, 17:25

Шахраї видурили з прикарпатців ще 15 тисяч гривень

Довірливі громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів. Серед найпопулярніших схем обману залишаються телефонні дзвінки та покупки в інтернеті.

До 55-річної мешканки Калуського району зателефонував нібито працівник служби безпеки банку і під приводом блокування банківської картки дізнався особисті дані клієнта.

За лічені хвилини з рахунку жінки шахраї зняли близько три тисячі гривень, повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини.

Крім того, 12 тисяч 100 гривень втратив 33-річний франківець, купуючи на одному з інтернет-сайтів мобільний телефон. Гроші він перерахував шахраям, але мобільний пристрій так і не отримав.

За фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком зловмисників.

Громадянам слід пам'ятати, що конфіденційні дані щодо банківських рахунків не можна повідомляти нікому, навіть банківським працівникам. Вони не можуть запитувати паролі входу до електронного кабінету, пін-код картки, CVV-код тощо. Цю інформацію маєте знати тільки особа, якій належить картка чи рахунок.

Та закликають прикарпатців не сплачувати наперед за товар, придбаний за допомогою мережі Інтернет. Краще скористатися послугами післяплати або так званої «захищеної оплати».