Logo
4 Вересня 2019, 09:35
Теги: зміни

Що змінилося в Україні з 1 вересня

Кінець літа, початок нового навчального року, початок чергового політичного сезону - не всі зміни, на які чекали українці з вересня.

Середні вересневі нововведень багато таких, які стосуються дітей, навчаються та транспортуються. «Слово і Діло» виявилося, що якраз змінився з числа.

З 1 вересня на 10 дільниць зріло заробляли навчальні дошкільні, позаштатні та професійні (професійно-технічні) навчальні заклади. Що стосується категорії педагогічних працівників, то за найвищою ціною ви бажаєте висловити свою думку про те, що вони не потребували цього року.

Також для першокласників сказували конкурсний набір. Тепер заробляють до шкільного колективу для місцевого європейського університету, незалежно від того, спеціалізована школа або загальноосвітня школа. Вибрати іншу школу можна, але будьте в ній залишилися вільні місця. Ось у такому випадку можливий конкурс відбору.

І це не є зміна для школярів. Напевно, тепер вчитеся більше не вдається на весь клас оголошувати Котес. Під час уроку відгуки можна дізнатися про будь-які фрази, а відгуки в балах виявлять у цьому перекладі або після уроку в окремому порядку. На відомих зібраннях вони виявили дуже важко.

Крім того, ви також змогли запропонувати уроки через хворобу або серйозні заняття спортом, музикою, і ви зможете скласти спеціальний план навчання. Для цього батьки подали заявки до адміністративних шкіл.

З 1 вересня змінився «пакет малюнків», тепер він складений з 25 найменувань предметів (раніше був 32). У бебі-боксі, правильно, кластимуйте підгузки, пелюшки, одягайте і косметику для дитини. Видаватимуть його при випісті з пологового будинку.

Знижені ціни на електроенергетиці: з 1 вересня підприємства та державні органи платимують за світлом на 10 менших розмірів.

Під час перегляду цього розширення в Донбасі відкрили пам’ятки, які з 1 вересня контролювали пункти пропуску переходу на останній графік роботи: з 7:00 до 18:30.