Logo
15 Січня 2015, 09:27

Сьогодні в Івано-Франківську обговорять проблеми торгівлі людьми

Проблема «торгівлі людьми» має всесвітній характер, позаяк постраждати від цього може кожен, незважаючи на вік, стать, походження чи рівень освіти.

нев1

Задля привернення уваги громадськості  до цього факту за підтримки Представництва  Міжнародної організації з міграції  у партнерстві з БФ Карітас Івано-Франківської УГКЦ та департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації 15 січня відбудеться відкриття  громадської арт-інсталяції «Невидимі».

На площі Міцкевича розміщено сто двадцять фігур-силуетів, котрі уособлюють понад 120 тисяч українців, які, за оцінкою МОМ, постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. На дванадцять фігур нанесені справжні історії жертв сучасного рабства. Самі фігури виготовив колишній постраждалий від торгівлі людьми.

Акція покликана дати можливість жителям та гостям обласного центру, ознайомившись з реальними ситуаціями постраждалих осіб, зрозуміти,  що кожна людина, яка стала жертвою торгівлі людьми, потребує уваги, співчуття, підтримки та розуміння. На превеликий жаль, дуже часто ці люди залишаються невидимими, наодинці зі своїми проблемами, та часто у суспільстві до них упереджене ставлення.

нев2