Logo
16 Квітня 2015, 12:07

Сьогодні в Івано-Франківську прем'єра першого українського трилера «Смертельно живий»

16 квітня у кінотеатрі “Люм’єр” відбудеться урочистий прем’єрний показ повнометражного українського фільму "Смертельно живий". Презентувати фільм особисто приїде актор театру та кіно Олександр Герелес.

живий

Фільм «Смертельно Живий» знято у найкращих європейських традиціях жанру психологічний трилер, драма, детектив. Це один із найочікуваніших та найбільш інтригуючих українських фільмів 2015 року. На початку лютого "Смертельно Живий" презентовано на 65-му Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках Європейського кіноринку, на якому трилер отримав добрі відгуки.

Сюжет трилера «Смертельно Живий» обертається навколо містичних пророцтв, які протягом трьох років отримує через SMS відомий український письменник на ім’я Семен. І як би не діяв головний герой фільму, повідомлення з невідомого номеру неодмінно здійснюються. Всі спроби знайти автора пророцтв закінчуються безрезультатно. Семен продовжує жити відносно спокійним життям до тих пір, поки йому не надходить чергове повідомлення…

Режисер, актор та сценарист фільму «Смертельно Живий» - Максим Стецков ("Дивні люди", "Старий пес", "Чарлі") – один із 10 найперспективніших молодих режисерів України» за версіє українського представництва Європейської кіноасоціації NISI MASA та Міжнародної федерації кіноклубів. Ролі у «Смертельно Живому» виконали такі талановиті актори як Вікторія Варлей, Олександр Герелес, Максим Стецков, В'ячеслав Довженко, Михайло Кришталь, Олег Примогенов та інші.

*** Для тих, хто бажає відвідати заходи, присвячені виходу фільму “Смертельно живий”: 16 квітня в Івано-Франківську о 16. 00 у вільному кафе “Станція” (Незалежності, 9) - майстер-клас для глядачів, акторів, та всіх, хто цікавиться кіно від Олександра Герелеса.

Квитки на майстер-клас можна замовити за посиланням: https://docs.google.com/…/1I0HvyoGFz1wGRSf8WZV9ezQ…/viewform.

Про майстер клас та зірку https://www.facebook.com/events/1554471784802727,https://vk.com/event87527703

О 17.30 у кінотеатрі “Люм’єр” - урочистий прем’єрний показ повнометражного українського фільму "Смертельно живий". Квитки на показ можна придбати у кінотеатрі.