Logo

5 Травня 2016, 12:15

Сьогодні в Івано-Франківську стартує фестиваль "Карпатський простір"

 У рамках проведення на Прикарпатті Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» 6 травня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбудеться показ низки фотовиставок країн-учасниць заходу.
5

Про це інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Зокрема, представники Республіки Польща презентуватимуть роботи під назвою «Польща. Архітектура». Гості зі Словаччини представлять твори у фотовиставці «Від театрів до Дунаю», австрійці  - «Віденський модерн «Порушена тиша перед бурею», грузини – «Вітаємо, Грузія!».

Художні доробки презентуватимуть також угорці виставкою робіт «Угорщина очима українських художників» та молдавани. Національне вбрання, елементи сільського побуту та мистецтва представлять жителям та гостям Івано-Франківщини представники Румунії.

Окрім того, українська майстриня Лариса Пуханова проводитиме майстер-клас «Український скоропис».

Цього ж дня у Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться відкриття виставок «Народжені Карпатами» та «Мої Карпати».

7 травня країни-учасниці фестивалю матимуть змогу презентувати власний туристичний потенціал та взяти участь у засіданні «круглого столу» на тему «Європа Карпат. Український аспект».

Разом з тим, у відпочинковому комплексі «Люм’єр» відбудуться презентації національної кухні  України, Румунії, Угорщини, Молдавії.

Під час проведення фестивалю буде організовано показ документальних та художніх фільмів. Зокрема, глядачі зможуть переглянути український фільм «Зима у вогні: Боротьба України за свободу», чеський – «Пута», грузинський – «Моіра» та польський – «Валенса. Людина з надії».

Додамо, що офіційне відкриття «Карпатського простору» відбудеться 6 травня о 16 годині.

Із розширеною програмою фестивалю можна ознайомитись тут.