Logo

20 Червня 2015, 16:25

Спортфестиваль «40»: вони займаються спортом, незважаючи на дощ (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську стартував Спортивний Фестиваль «40», незважаючи на дощ та прохолоду. Справжні спортсмени займаються спортом в будь-яку погоду!

15

Розпочали свято о 6 ранку бігуни з франівського бігуни Gutsul running club та київські гості із Nike+ Run Club. Вони бігають і в дощ, і в сніг і отримують від цього кайф!

рани

На малій та великих сценах проходять заняття з його, аеробіки та найрізноманітніших танців.

4

5

йога

9

7

В парку проходять запеклі бої, між командами учасників фестивалю, у лазертаг.

11

12

13

Всі бажаючі можуть спробувати себе в ролі альпініста. Локація – біля міського озера. Також біля озера, але з боку джерела, триває гра у петанк.

1

2

3

Офіційне відкриття фестивалю, разом з парадом учасників та представників різноманітних видів спорту, відбудеться завтра, 21 червня, о 12.00.

6

10

Організатори фестивалю запевняють, що завтра дощу не буде і ті, кого він злякав сьогодні, обов’язково приєднаються до відчайдухів, які «робитимуть це протягом 40годин», незважаючи ні на що.

114

https://youtu.be/PlVnsJLfQ4o

Відео: Громадське Телебачення Івано-Франківськ

Нагадаємо ПРОГРАМУ Спортфестивалю «40», де ви зможете вибрати щось цікаве і для себе:

Перший день (20 червня)

СІМЕЙНІ ІГРИ:

Вид Час Локація
Сімейний фітнес, йога 12:00 – 18:00 Станція прокату катамаранів
Тир
Скакалки
Естафети
Сімейний квест

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СПОРТ:

Вид Час Локація
Теніс 10:00-14:00 Стадіон Наука
Байдарки 15:30-17:30 Станція човнів Альбатрос
Кануполо 15:30-19:30 Озеро
Автоквест Початок 21:00 Місто, старт – сільпо
Біговий квест 16:00-19:00 Уточнюється
Кінно-спортивний клуб “Варто” 12:00-18:00 Біля Руху, позаду тиру
Стрільба з лука 12:00-18:00 Центральна алея парку
Кендо 12:00-13:00 3 татамі
Айкідо 13:00-14:00
Дзюдо 14:00-15:00
Джитсу 10:00-12:00 18:00-20:00
Тейквондо 10:00-12:00
Бразильське джиу джитсу 10:00-12:00 18:00-20:00 2 татамі
Фрі файт 16:00-18:00
Кік боксінг 13:00-15:00
Бокс 15:00-16:00
Капуейра 16:00-18:00 1 татамі
Гопак 12:00-14:00
Муай тай 10:00-12:00
Паркур 13:00-19:00 Вхід до озера
Настільний теніс 11:00-13:00 біля 23 школи
Пейнтбол 10:00-16:00 За озером ( парк готель)
Екстримали 15:00-18:00 Біля сцени
Альпінізм 15:00-18:00 Праворуч від входу в озеро
Велоквест 21:00-00:00 Літня сцена старт
Дитяча йога 10:00-16:00 Біля літ сцени, ліворуч
Фрі файт (Альянс) 18:00-20:00 1 татамі суб і 3 татамі нед
Воркаут 10:00 – 18:00 23 школа
Біг МК – Олексій Озеро
Йога “Бадьорий ранок” 8:00-10:00 Фінтес Сцена
Дитяча йога 11:00-12:00
Тілесно орієнтоване заняття 10:00-11:30
Степ аеробіка 11:30-12:30
Super sculpt 16:30-17:30
CrossFit 18:30-20:00
Комплексний фінтес 12:30-16:30
Джампінг 17:30-18:30
Наметове містечко та переправа через озеро 10:00-16:00 Біля “Доміно”
Армреслінг 12:00-16:00 Кільце центральної алеї
Шахи 12:00-18:00 Пірс (станц.катамарів)

КОМАНДНИЙ СПОРТ:

Вид Час Локація
Лакрос 12:00-19:00 23 школа, стадіон
Петанк 10:00-20:00 Біля джерела
Стрітбол 10:00-20:00 Наука
Волейбол 10:00-20:00 Біля станції катамаранів
Бейсбол 10:00-20:00 Яма, Коледж Фізвиховання
Крікет 10:00-20:00 Яма, Коледж Фізвиховання
Алтимат 10:00-20:00 Стадіон Наука
Лазертаг 11:00-22:00 Мазепи, парк, біля Мисливця

ТАНЦІ:

Велика сцена Час Мала сцена
Stretching 10:00 Lindy hop
Contemporary 11:00 Kizomba
Hip-Hop 12:00 Аrgentino tango
Jazz funk 13:00 Східні танці
Гуцулка 14:00 Reggaeton
House 15:00
Ragga dance 16:00
Salsa Fiesta 17:00
Вальс 18:00
Танець міста 19:00 Танець міста
Танцювальні батли 20:00 Танцювальні батли

ЛЕКЦІЇ, СЕМІНАРИ:

Спікер Час Місце проведення
Алекс Горган 15:00 – 16:00 мала сцена
Володимир Дєгтярьов 16:00 – 17:00
Ігор Кипешук 17:00 – 18:00
Денис Мінін 18:00 – 19:00
Юрій Сулик 19:00 – 20:00
Олексій Прокопенко 20:00 – 21:00

Другий день (21 червня)

СІМЕЙНІ ІГРИ:

Вид Час Локація
Змагання на катамаранах, шлюпках 10:00 – 17:00 Станція прокату катамаранів
Сімейний фітнес, йога
Запускання літачків
Естафета “карапузів”
Смуга перешкод 23 школа

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СПОРТ:

Вид Час Локація
Теніс 10:00-14:00 Стадіон Наука
Байдарки 10:00-12:00 Станція човнів Альбатрос
Кануполо 12:00-18:00 Озеро
Стрільба з лука 12:00-18:00 Центральна алея парку
Кендо 12:00-13:00 3 татамі
Айкідо 13:00-14:00
Джитсу 10:00-12:00
Дзюдо 14:00-15:00
Фрі файт 10:00-12:00
Тейквондо 10:00-12:00
Бразильське джиу джитсу 11:00-13:00 16:00-18:00 2 татамі
Кік боксінг 18:00-20:00
Бокс 19:00-20:00
Кудо 12:00-14:00 1 татамі
Капуейра 16:00-18:00
Муай тай 18:00-20:00
Гопак 10:00-12:00
Паркур 13:00-19:00 Вхід до озера
Настільний теніс 11:00-13:00 біля 23 школи
Пейнтбол 10:00-16:00 За озером ( парк готель)
Альпінізм 15:00-18:00 Праворуч від входу в озеро
Дитяча йога 10:00-16:00 Біля літ сцени, ліворуч
Фрі файт (Альянс) 18:00-20:00 3 татамі нед
Воркаут 10:00-17:00 23 школа
Біг Божко Озеро
Йога 8:00-9:00 Фінтес Сцена
Йога 18:30-20:00
Дитяча йога 11:00-12:00
Тілесно орієнтоване заняття 9:00-10:30
Фітнес 11:30-12:30
Body workout 10:30-11:30
Пілатес, Aerodance 17:10-18:30
Port-de-Bras, Степ-аероб, Силовий тренінг 13:30-16:10
Тай Бо 16:10-17:10
Port-de-Bras, Степ-аероб, Силовий тренінг 19:00-21:00 Велика сцена
Пласт (для дітей) 10:00-16:00 Біля “Доміно”
Аеростеп 12:30-13:30 Фінтес Сцена
Шахи 12:00-18:00 Пірс (станц.катамарів)
Чу-ва-чі Закриття Фестивалю Велика Сцена

КОМАНДНИЙ СПОРТ:

Вид Час Локація
Петанк 10:00-20:00 Біля джерела
Стрітбол 10:00-20:00 Наука
Волейбол 10:00-20:00 Біля станції катамаранів
Бейсбол 10:00-20:00 Яма, Коледж Фізвиховання
Крікет 10:00-20:00 Яма, Коледж Фізвиховання
Алтимат 10:00-20:00 Стадіон Наука
Лазертаг 11:00-21:00 Мазепи, парк, біля Мисливця
Мініфутбол 12:00-19:00 Поля Коледжу Фізвиховання

ТАНЦІ:

Велика сцена Час Мала сцена
Stretching 10:00 Йога
Break dance 11:00 Рок н Рол
Hip Hop 12:00 Bachata
Waaking+Vogue 13:00 Ча-ча-ча
Рор Хореографія 14:00 Східний танець
Полька 15:00 Salsa
Zumba 16:00 Lindy hop
Танець міста 17:00 Танець міста

ЛЕКЦІЇ, СЕМІНАРИ:

Вид Час Локація
Констянтин Божко 17:00 – 18:00 мала сцена
Голтіс
Карта локацій: спорт