Logo
9 Вересня 2019, 15:01
Теги: спорт

Спортсмени з Прикарпаття здобули для України золото та срібло

Сьогодні, 9 вересня, відбулася прес-конференція з Чемпіоном світу з пауерліфтингу Віктором Голінеєм та срібною призеркою з кікбоксингу Діаною Зітинюк.

Віктор Голіней з Коломиї у категорії понад 120 кг став чемпіоном світу з сумою триборства 1035 кг та зібрав повний комплект малих золотих медалей! 402,5 кг у присіданні, 300 у жимі та 332,5 кг у тязі, пише Типовий Франківськ.

Змагання проходили в Канаді, участь взяло більше 30 країн. Підготовка Віктора тривала близько 2 місяців.

"Змагання провели на високому рівні. Своїм результатом я задоволений. Головне віра, впевненість та зібраність", - розповідає Чемпіон.

Спортсмен тренувався майже щодня по 3-4 години.

Тренер Віктора, Василь Грицько зазначив, що хлопець переміг з відривом у 80 кг.

"Готувались ми у звичайному режимі. Нашим головним конкурентом була Ісландія, проте ми перемогли. Віктор змагавля у категорії юніори. Також вперше спробував себе у дорослій категорії та здобув друге місце на Чемпіонаті України - каже тренер.

Срібна призерка Діана Зітинюк з Верховини розповідає, що тренувалася щоденно по 3 години, також бігала зранку та ввечері.

"Три тижні я готувалася вдома, а потім поїхала у Черкаси на збори. де тренувалася два тижні. Кожного дня ми тренувалися та проводили по три спаринги. Було важче, тому що ми боролися із старшою збірно.", - каже дівчина.

Чемпіонат проходив в Угорщині. В категорії  Діани було шість дівчат. Деяких зняли зі змагань через недобір ваги. Склалося так, що дівчина билася одразу у фіналі. 

"Я вийшла в спаринг із хорваткою. Добре трималася 2 раунди, та на третьому мені зламали носа, і мені не вистачило часу, щоб зупинити кров, тому перемогу віддали їй", - розповідає спортсменка.

Учать у цих замаганнях взяло близько 3000 учасниць.

Схожі Новини