Спортсмени зірвали сесію Івано-Франківської облради (ФОТО, ВІДЕО)

Два десятки франківських спортсменів заблокували трибуну обласної ради, коли сесія відмовилася зняти з порядку денного питання про будівництво великого спорткомплексу на місці стадіону спортшколи в Івано-Франківську.

3

Сьогодні, 8 грудня, на сесії Івано-Франківської обласної ради планували серед іншого розглянути питання про будівництво великого спорткомплексу на місці стадіону Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи на вулиці Шухевичів, 21. Проти цього будівництва виступили франківські спортсмени, які закликають не знищувати стадіон, пише КУРС.

Депутат Святослав Никорович вніс їхню пропозицію на розгляд сесії: запропонував зняти з порядку денного питання щодо будівництва спорткомплексу на Шухевича. Але його підтримали лише сім депутатів.

1

Після цього представник спортсменів, депутат Івано-Франківської міської ради від УКРОПу Віталій Мерінов з криком “Ганьба!” вибіг на трибуну і сказав, що депутати – зрадники спорту. Він розпочав штовханину із Олександром Сичем та іншими “свободівцями”.

6

“Є вільна ділянка позаду “Руху”, будуйте там”, – заявив Мерінов.

Поки Сич безуспішно намагався відновити роботу сесії, у залі сталася штовханина і бійка між активістом Михайлом Бойчуком (“Хіміком”) і патрульними. Полійцейські спробували виводити спортсменів із зали.

Віталій Мерінов пообіцяв блокувати президію обласної ради, поки депутати не знімуть питання будівництва спорткомпексу з порядку денного сесії.

Сич оголосив перерву і попросив поліцію навести порядок у сесійному залі.

2

За півгодини депутати повернулися до зали, але спортсмени не дозволили продовжити засідання, закривши голову облради Олександра Сича та членів президії великим банером.

Сич пригрозив спортсменам кримінальною відповідальністю за перешкоджання роботі службової особи та нанесення тілесних ушкоджень. Після словесних перепалок між Меріновим і Сичем голова облради знову оголосив перерву та закликав голів фракцій до себе у кабінет.

4

Як писав КУРС, спорткомплекс планують звести на території Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи на вулиці Шухевича. Площа ділянки 2 гектари.

Спорткомплекс має вміщати до 5 тисяч посадкових місць та буде призначений для змагань з баскетболу, волейболу, тенісу, легкоатлетичних видів спорту, боксу, боротьби. Також на території передбачається будівництво двох’ярусного паркінгу на 500 машин.

Раніше Олександр Сич зазначав, що загальний кошторис на зведення об’єкта з сучасних металевих конструкцій становитиме близько 100 млн гривень.

5

2658 1

Залишити Коментар