Стало відомо, коли у Франківську запровадять електронний квиток у маршрутках і тролейбусах

Сьогодні, 21 червня, відбуваються громадські обговорення проекту “Справляння плати за проїзд у громадському транспорті”.

Проект рішення пропонує затвердити порядок справляння плати за проїзд у міському пасажирському автомобільному та електричному транспорті міста Івано-Франківська.

Зокрема, мова йде про встановлення оплати проїзду відповідно до вимог цього порядку та пільгового (в тому числі безкоштовного) проїзду проводиться з моменту обладнання пасажирського транспорту системами для автоматизованої системи обліку оплати проїзду, але не пізніше 1.01.2019 р. – для пасажирського транспорту КП «Електроавтотранс» та 1.01.2020 р. – для всіх одиниць міського пасажирського транспорту автобусної мережі міста Івано-Франківська незалежно від форми власності.

Відповідні зміни пропонується внести до порядку надання послуг з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

“Цей електроонний квиток буде з магнітною стрічкою. Виглядатиме, як банківська карта. На даній карті будуть кошти. Відповідно, коли людина заходить у транспорт відбуватиметься списання з карти”, – зазначив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк.

Тобто у громадському транспорті Івано-Франківська здійснюватиметься безготівковий розрахунок за проїзд.

Електронні квитки на проїзд продаватимуться у спеціальних боксах, там можна буде їх і поповнити. Крім того, поповнити карту можна буде через інтернет.

В управлінні наголошують, що вартість проїзду від цього не зміниться. Наразі триває розробка дизайну картки. До кінця року комунальний транспорт оснащуватимуть валідаторами.

“Це робиться для того щоб унеможливити контакт водія з грошима та для забезпечення безоплатним проїздом людей, котрі мають таке право”, – додає комунальник.


1153 1

Залишити Коментар