Logo
31 Березня 2020, 15:03

Стали відомі подробиці смерті породіллі в Івано-Франківську

Вчора, 30 березня в Івано-Франківську в обласному пологовому будинку померла породілля.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний розповів деталі про смерть породіллі, пише Типовий Франківськ.

"Так, вчора сталася трагедія. Роди були фізіологічні, народилась дівчина. Стан дитини задовільний за неї спостерігають неонатологи. Жінка поступила до лікарні з плановою госпіталізацією на початку березня. Враховуючи її попередній діагноз з Болехова скерували з ОПЦ з діагнозом гіпертонія, ожиріння IV ступення", - каже Чемний.

Він додає, що 10 березня жінку було госпіталізовано до реанімаційного відділення з високим артеріальним тиском - 200 на 110. 

"На цей момент у неї підозр на коронавірус не було. 29 березня піднялася у жінки температура до 39 градусів. Породілля тільки тоді зізналася, що напередодні повернулася з Польщі. За кілька годин у жінки почалися пологи. Проте, стан її швидко погіршувався. Жінка була переведена на апарат ШВЛ. Наступного дня трапилась зупинка серця", - зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.