Logo
5 Вересня 2019, 18:08

Нардеп з Прикарпаття Едуард Прощук працюватиме в екологічному комітеті

Народний депутат Едуард Прощук увійшов до парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Нагадаємо, Едуард Прощук переміг на виборах до Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 мажоритарному виборчому округу (Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького).

У Верховній Раді парламентар визначив для себе ключові завдання: вирішення екологічних питань області, залучення нових інвестицій на Прикарпаття та розвиток інфраструктури регіону.

Про це новообраний нардеп неодноразово говорив й під час виборчої кампанії.  

«У нашому регіоні є низка проблем. І один із напрямків над яким треба працювати – це екологія. Тому я увійшов до профільного Комітету. Також працюватиму відразу у кількох підкомітетах. Найближчі плани – привезти колег на округ для вивчення важливого питання щодо Домбровського кар’єру. Це лише перший крок, напрацювань багато. Багато роботи попереду», – наголошує Едуард Прощук.

Зокрема, у рамках роботи комітету Едуард Прощук увійшов до підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Довідка:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Член підкомітетів  з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце- президент Асоціації спортивної боротьби України.

Схожі Новини