Logo
15 Серпня 2017, 14:40

Стало відомо, які цікаві заходи відбудуться у Франківську під час святкування Дня Незалежності

У вівторок, 15 серпня, в Івано-Франківській міській раді відбулася щотижнева оперативна нарада.

місто

Зокрема, під час «оперативки» розглянули питання про святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності. Загалом, на час святкування відбудеться 26 заходів, пише WestNews.

«Багато заходів заплановано. Зокрема, в ніч на 23 серпня – ніч українського кіно. 24 серпня– на пішохідній зоні вулиці Незалежності відбудуться художня акція та акція «Музичні балкони». Ввечері – великий святковий концерт на сцені міського озера. А 26 серпня – вперше на Вічевому майдані буде проведено фестиваль весільно-ресторанної музики «ЛабухFest. Приходьте, буде цікаво та весело протягом дня. Окрім того, в мікрорайонах міста заплановані родинні свята», – розповіла директор департаменту культури Надія Загурська. «В рамках святкування відбудеться турнір з шахів в клубі «Дебют». А на кортах ДЮСШ «Олімп» відбудеться юнацький тенісній турнір за участю 12-ти країн Європи. А міський центр «Інваспорт» на своїй базі на Симоненка проведе змагання для людей з особливими потребами. Окрім того, відбудеться сеанс одночасної гри з шашок-64, зокрема, чемпіонка світу Ольга Балтажі дасть майстер клас 23 серпня на Площі Місцевича. Також, великий акцент в нас буде на сімейне дозвілля», – наголосив Віталій Матешко, директор департаменту молодіжної політики та спорту. «Закуповується новий прапор, відтак, відбудеться його освячення на Вічевому майдані. 23 серпня о 16 годині на Площі Ринок відбудуться благодійні забави «Як у нас на Україні» для сімей-переселенців. 24 серпня у храмах міста буде відслужена молебень, а також покладання квітів до пам’ятників міста. Того ж дня, буде святкова хода від пам’ятника Франка до Вічевого майдану за участю громади міста», – додала заступним начальника відділку внутрішньої політики Олександра Стефанишин.

Окрім того, на День Незалежності традиційно буде безкоштовний проїзд у міських тролейбусах для франківців та гостей міста, які будуть у вишиванках.