Logo

7 Серпня 2018, 22:36

Стали відомі подробиці зухвалого вбивства кримінального авторитета

Вбивство сталося 5 серпня у селі Стримба Надвірнянського району. О 23.45 повідомлення про подію надійшло до поліції. На місці пригоди правоохоронці виявили тіло 53-річного чоловіка.

Вбитим виявився місцевий житель Володимир Пилипчук, відомий на псевдо «Махно». Причетних осіб, які б могли вчинити злочин, поки не встановлено.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство), інформує газета Народна Воля.

За неофіційною інформацією, злочинець застрелив кримінального авторитета 90-х на прізвисько “Махно” через вікно з двору.

“Раніше був судимий, відбув покарання. Після звільнення довший час перебував на території Росії. Повернувшись в Україну, намагався зайняти якесь місце «під сонцем». Йому це важко вдавалося, оскільки всі «вільні полички» були вже зайняті. Як заведено в кримінальному середовищі, в таких випадках назріває протистояння «за переділ територій». Якщо взяти до уваги, що на протязі року в Надвірній мали місце підпали автомашин та майна, в тому числі й особам з кримінальним минулим – зрозуміло, що теорія поділу сфер впливу таки має підстави на існування. Махна ж вбили зарядом дробу (чи картеч) і десь серед ночі пострілом через вікно. В той час стояла серйозна непогода – звук пострілу, зрозуміло нею був заглушений. Кажуть, що перед тим він мав розмову по стільниковому з дружиною, котра попередньо, разом з дітьми, перебувала у від’їзді. Можливо, відчував небезпеку – та тепер то вже не встановити по правді,” – розповів Михайло Райкосовський.

Також пан Михайло розповідає, що є підозра, що в хаті, де сталося вбивство, був відкритий газовий кран. Ймовірно, вбивця, сподівався на те, що вибух газу знищить вагомі сліди та ускладнить слідство. Хоча, люди з місцевого кримінального середовища, в більшості сходяться на версії, що мала місце кревна помста за справи майже 20-річної давності.

“Хтось тоді когось «здав» та відбувся малим терміном ув’язнення. Хтось інший «відкатав сповна по всій суворості закону»… Справа встановлення істини за слідством,” – розповідає далі.