Logo
15 Травня 2020, 15:02
Теги: карантин

Степанов:Новий етап виходу з карантину в Україні має відбуватися кожні 10 днів

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що в Україні нові етапи послаблення карантину у зв'язку з коронавірусом можуть запроваджувати кожні 10 днів, якщо епідеміологічна ситуація не погіршуватиметься.

Про це в інтерв'ю BBC Україна розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 

Степанов пояснює, що кожному етапу виходу з карантину відповідають певні критерії - це рівень захворюваності, порівняння випадків захворюваності сім днів до семи днів попередніх, заповненість ліжок у лікарнях. Важливі виконання всіх цих критеріїв. Якщо критерії не виконані, обмеження не будуть знімати.

"22 травня у нас етап, на якому ми можемо дозволити роботу дитсадочків, готелів, міського транспорту, проведення певних спортивних заходів без глядачів. Все залежить від епідеміологічної ситуації. Але ситуація у нас різна по областях. В деяких регіонах цей етап не настане, тоді дитячі садочки не відкриються. Ми побачили, що кожні десять днів ми можемо переходити на інший етап. 22 травня, потім 1 червня, 11 червня. У кожному етапі будуть певні пом'якшення", - зазначив міністр охорони здоров'я.