Logo
21 Травня 2019, 14:22

Стихійна вода на Прикарпатті знесла каміння та гілки на дороги

Автопідприємства, що відповідають за експлуатаційне утримання доріг державного значення, здійснюють обстеження автошляхів після стихії, що накрила цими днями Прикарпаття.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, диспетчерам якої надсилають оперативну інформацію, пише Типовий Франківськ.

Так, на км 43-44 – 47-49 дороги Р-20 Снятин – Тязів у селах Воронів та Незвисько Городенківського району дощові потоки нанесли на ці ділянки дороги ґрунт, гілки та каміння з навколишніх пагорбів. Для розчищення проїжджої частини працівники філії «Городенківська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор» залучили техніку.

Створила клопоти стихія і в гірських районах Прикарпаття. На ділянки доріг державного значення, що проходять цими районами, потужні зливові потоки нанесли каміння. Для розчищення проїжджої частини працівники філії «Верховинська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор» залучили техніку.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечений. Ситуація перебуває під контролем Служби автодоріг.

На знімках: км 43 дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський біля села Кривопілля Верховинського району та км 43-44 – 47-49 дороги Р-20 Снятин – Тязів у селах Воронів та Незвисько Городенківського району.