Стіни з грибком та запах каналізації: франківчанка показала, в яких умовах лікують дітей у міській лікарні

Вражена мешканка Івано-Франківська описала побачене у стінах лікарні в соцмережі.

“Я — не з тих, хто пише пости, щось обговорює. Але цього разу, на жаль, промовчати не можу.  Потрапила я в Міську дитячу лікарню з дитиною. І щодня дивувалась всьому — працівникам, умовам, ставленню, всьому, що оточувало. Це просто жах…Досі не можу прийти до себе. В яких умовах лікують наших дітей?!!! Перший раз потрапила з дитиною в лікарню. Мене на кожному кроці все обурювало… Як? Чому? Для чого? Умови — просто жах. Ремонт робили, напевно, ще 20 років тому. В палаті, де лікують дітей, стіни з грибком, чорні… Це неправильно, погодьтесь, так не повинно бути… В туалеті жахливий запах каналізації. Кухня…В мене немає слів… Плитка ще за прадіда. Як мама з хворою дитиною на руках має гріти на совдепівській електричній плитці їжу? Хіба немає можливості поставити по одній мікрохвильовці на відділ? Я впевненна, що є…. Просто нікому того не потрібно… Їжа там — просто помиї. Свиням, напевно, кращу їжу готують. Правда тільки на обід на друге дають більш менш їстивну їжу”, – зазначає Анна Тимків.

За словами франківчанки, палати лікарні давно потребують ремонту:

“На стелі і на всіх кутах в палаті павутина, в туалеті смердить каналіказацією старою, в коридорі грибок… Єдине, що в палатах нормальне — це вікна і ліжка (і то не у всіх). Я просто благаю: не дозвольте цьому продовжуватись! Наші діти не повинні лікуватися в таких умовах. Туди потрапляєш з одним захворюванням, а на додачу отримуєш ще цілий букет. Як може бути пліснява і грибок на стінах в палаті, в туалеті?!Мене серце болить на таке дивитися… Потрібно про це писати, говорити, кричати… Нашим чиновникам повинно бути соромно за такі умови, в яких змушені знаходитись діти. І батькам, і дітям і так дуже важко там знаходитись. Так не повинно бути!!”, – йдеться у дописі.

Варто зауважити, минулого тижня, 7 серпня, на оперативній нараді інформували про те, що ремонтні роботи в міській дитячій лікарні та міській дитячій поліклініці наразі тривають.

Джерело: Фіртка

1369 1

Залишити Коментар