Logo
7 Листопада 2019, 19:58
Теги: субсидії

Субсидії у 2019 році: скільки українців отримають пільги

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко підкреслив, що у 2019 році субсидії отримають 4 мільйони домогосподарств в Україні. При цьому близько 70% з них – це сім'ї, у яких є пенсіонери.

Приблизно стільки ж домогосподарств отримували субсидії і під час минулого опалювального сезону, тобто їх кількість не зміниться, розповів Віталій Музиченко під час свого брифінгу, пише 24 канал.

Більшість субсидій будуть монетизованими, тому споживачі будуть отримувати допомогу грошима та самотужки розраховуватися з постачальниками. Водночас українці самі зможуть обрати, у який спосіб їм зручніше отримувати пільги.

Віталій Музиченко також пояснив переваги для споживачів від монетизації субсидій. Мовляв, у випадку, коли з початку нарахування пільг на опалення його у будинку ще не підключили, то споживач зможе залишити гроші собі та витратити на власний розсуд.

Субсидії у період опалювального сезону 2019-2020 років отримуватимуть близько 4 мільйонів домогосподарств. Загалом в Україні є понад 13 мільйонів домогосподарств, тобто пільги отримуватимуть близько 30% українців.

Автор: Василь Денисюк