Logo
3 Жовтня 2019, 14:10
Теги: суд

Я частково винен: Франківський суд допитав обвинувачуваного Булієнка

Сьогодні 3 жовтня Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд справи щодо Максима Булієнка.

До залу суду з'явилися усі учасники судового процесу, пише Типовий Франківськ.

Суд уже дослідив письмові докази, сьогодні буде відео відтворення злочину в справі Булієнка.

Справу веде суддя Н.Деркач.

На відео уже допитаний у судовому засіданні свідок Іванов розповів про конфлікт Максима та Олександри. Зокрема, як обвинувачуваний під час сварки штовхнув  Олександру Щеглову в спину і вона впала на туалет, а пізніше за волосся відкинув її до стіни в коридор. Після того, як свідок прийшов з магазину потерпілу уже забрала швидка.

Речові докази сьогодні суд не розглядатиме, адже не було можливості доставити на засідання.

Відтак суд перейшов до допиту обвинувачуваного Булієнка.

"Почали зустрічатись потім жити разом, обоє працювали. Потім в мене були проблеми з роботою. Саша почала вживати більше алкоголю, пропускала роботу, були у нас через це також сварки. Коли зустрілись святкувати Миколая вирішили поїхати на квартиру до знайомого,розпивали алкоголь. Мені стало погано, а вона мені не допомогла мене це заділо. В нас почалася сварка потім ми пішли спати. Наступного дня ми вранці похмилилися, Саша хотіла додому, я не пускав, вона почала царапати, схватила мене за статеві органи і це була сильна біль, я вдарив її ногою вона впала до унітазу, а потім я відніс їх на ліжко і дав їй 50 грам. Ми пішли з Івановим по справах, коли повернулись власники квартири сказали,що викликали Саші швидку",- розповів обвинувачуваний.

Прокурор зазначив, що покази свідків та Булієнка різняться, зокрема ударів було більше.

Відтак адвокат поцікавилась чи спричиняв Булієнко тілесні ушкодження потерпілій.

Каже, спричиняв, шарпав.

"В лікарні я не був, але її мама не дозволяла підійти. Я не знав і не розумів, що твориться. Я лише дзвонив на швидку і цікавився, в яку лікарню забрали Олександру Щеглову",- зазначив обвинувачуваний.

Я частково визнаю вину. В стані ефекту наніс удар ногою, нехотячи і неумисно.

Захист обвинувачуваного просить допит експерта Козака. Прокурор просить відмовити у клопотанні, захист потерпілих теж проти. Суддя Деркач відзначила,щоб не виникло ніяких додаткових питань тим більше,що буде дослідження речових доказів.

Наступне засідання у справі відбудеться 24 жовтня о 11 год.

Нагадаємо, між 29-річним Максимом Булієнком та його співмешканкою Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік побив жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент стався в квартирі по вулиці Коновальця, де компанія розпивала спиртне.

24 січня в Івано-Франківський міський суд призначив чоловіку тримання під вартою 2018 р.

Батьки померлої хочуть, щоб Булієнко відповів за вчинене.

 

 

Схожі Новини