Logo
20 Лютого 2019, 14:41

Суд розглядатиме справу побиття екс-очільника Франківська

Прокуратура передала до суду справу щодо чоловіка, який побив колишнього мера Івано-Франківська.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, пише Типовий Франківськ.

Його відкрили за фактами грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (хуліганства), та умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 КК України, але спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину.

Досудовим розслідуванням установлено, що 21-річний франківчанин в грудні 2018 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв хуліганські дії на вулиці Лепкого та спричинив середньої тяжкості тілесні ушкодження колишньому меру Івано-Франківська Богдану Боровичу.

 Івано-Франківська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо вищевказаної особи за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296 («Хуліганство»), ч. 1 ст. 122 («Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження») КК України.

Схожі Новини