Logo
8 Травня 2019, 16:57
Теги: дтп, аварія

Суд у справі ДТП на Верховинщині: водія вантажівки, яка злетіла з туристами у річку, помістили в СІЗО

Сьогодні, 8 травня, в Івано-Франківському міському суді відбувається судове засідання у справі ДТП на Верховинщині.

Як відомо, 6 травня, в Верховинському районі трапилась масштабна ДТП, водій з 23 пасажирами із Білорусі злетіли з 40 метрової висоти у річку Чорний Черемош. Внаслідок аварії 3 туристів загинули, 10 з різними травмами перебувають у лікарні. 

Як відомо, перевезення туристів на вантажному автомобілі "ГАЗ-66" здійснював 47-річний мешканець Косівського району, пише Типовий Франківськ.

Справу щодо застосування міри запобіжного заходу водію вантажівки розглядає суддя Олена Татарінова.

Водій Володимир Токарчук підозрюється у вчиненні тяжкого злочину з обтяжуючими обставинами: алкогольне сп‘яніння під час водіння транспортного засобу.

Раніше чоловік був судимий, судимість повністю погашена. Зараз йому загрожує від 5 до 10 років ув‘язнення. Сторона обвинувачення вимагає застосування запобіжного заходу тримання під вартою терміном на 60 днів. 

Адвокат підозрюваного заперечує проти такого запобіжного заходу та просить домашнього арешту, оскільки підзахисний не мав наміру вчиняти злочину. Також він проживає разом із матір'ю, яка потребує допомоги по господарству.

«Після 20 хвилин перебування в льодяній воді я не був п‘яний. 25 хвилин я витягував інших людей. Приїхали медики, натирали мене, давали корвалол, вкололи якусь наркоту від шоку. Порушення ПДР я не вчиняв, оскільки мені на зустріч рухався червоний автомобіль, номера якого я не запам‘ятав. Я мусив зупинитися, але авто вже рухалось назад, ніяка передача не спрацьовувала», - каже підозрюваний.

Підсудний відзначає, що в матеріалах зазначено, що він мав офіційне працевлаштування.

Однак, прокурор зазначив, що ніякого офіційного працевлаштування водія немає і він тимчасово непрацюючий. 

Суддя Татарінова прийняла рішення застосувати запобіжний захід в вигляді тримання під вартою до 4 липня 2019 року (60 днів).

Додамо, що чиновники планують врегулювати перевезення туристів після трагедії на Верховинщині.