Logo
20 Жовтня 2015, 15:37

Суд у справі стоматолога-різника перенесли через хворобу захисника

В Івано-Франківському міському суді планувалося продовження слухання у справі Ігоря Вуйціва, підозрюваного у жорстокому вбивстві двох людей, та його співучасниці Юлії Бойко. Проте, через неявку захисника судове засідання перенесено на 19 листопада.

різник

За інформацією суду, захисник підсудної Юлії Бойко не з'явився на засідання через проблеми зі здоров'ям, пише Курс.

У зв'язку з цим суд продовжив обвинуваченим запобіжний захід на 60 днів та призначив наступне засідання на 13:00 19 листопада.

Нагадаємо, франківець Ігор Вуйців, якого судять за жорстоке подвійне вбивство із розчленуванням тіл убитих, звинувачується у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 ККУ. "Стоматолог-різник", як прозвали чоловіка у Франківську, був затриманий у листопаді минулого року і знаходиться в СІЗО.

Співмешканку "стоматолога-різника" звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу – ч. 1 ст. 396 і ч. 1 ст. 310. Вона знаходиться під домашнім арештом.

Досудове слідство встановило, що 7 вересня 2014 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підозрюваний позбавив життя свою першу жертву. Розчленоване тіло злочинець сховав у дворі на вулиці Вовчинецькій.

Наступне вбивство підозрюваний вчинив 4 жовтня 2014 року, теж у стані алкогольного сп’яніння. З тілом жертви вчинив так само – розчленував і сховав у дворі.

Його подруга Юлія Бойко допомагала сховати сліди злочину.

Схожі Новини