Logo

12 Травня 2015, 16:01

Суд відхилив клопотання про заборону ПП «Вамбуд» вести роботи на ділянці біля міського озера

Сьогодні, 12 травня, в Івано-Франківському міському суді відбулося підготовче засідання у справі забудови міського озера.

суд

До справи у позові підприємця Ріяфета Гасимова проти міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, в якості третьої особи на боці відповідача, долучився громадський активіст Сергій Чирва.

Представник Чирви просив суд заборонити "Вамбуду" та підприємцю Гасимову проводити будь-які будівельні та підготовчі роботи, в тому числі взяття ґрунту, вирубування дерев під час слухання справи.

За словами представника Чирви, будівельні роботи на цій ділянці порушують право громадян на користування зеленою зоною.

Проте, суд відхилив клопотання активіста.

Нагадаємо, що підприємець Ріяфет Гасимов, який є орендарем земельної ділянки біля міського озера, на якій ведеться скандальна забудова, подав до суду на міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. Гасимов вимагає від міської влади продовження строку оренди ділянки.

Варто зазначити, що згідно договору оренди, Ріафет Гасимов зобов’язувався побудувати на вулиці Ленкавського в районі ВАТ “Плай” спортивно-відпочинковий комплекс з готелем, але на вказаній ділянці зводиться житлова багатоповерхівка.

Схожі Новини