Logo

14 Лютого 2015, 11:05

Суд залишив Руслана Коцабу під вартою (ФОТО)

В Івано-Франківську відбулося судове засідання з розгляду апеляційної скарги прикарпатського журналіста Руслана Коцаби, якого звинувачують в державній зраді, стосовно обраної міри запобіжного заходу

суд3

Апеляційний суд не скасував попереднє рішення і залишив Руслана Коцабу під вартою,  пише Фіртка.

Руслан Коцаба назвав судовий процес над ним політичним судилищем, яке ввійде в історію.

Нагадаємо, захисник Коцаби, сказав, що немає доказів стосовно того, що його підзахисний має намір виїхати в ДНР чи ЛНР. Також він наголошує, що слідство проведено поверхнево і вимагає незалежної експертизи, адже у програмах Росія 1, Весті, НТВ, 112 канал не вбачає закликів, які можна було б розцінювати як інкриміновані йому злочини. Натомість, прокурор вимагав залишити рішення першої інстанції в силі, бо відсутні будь-які підстави для його скасування.

суд1

 Як писала Фіртка, Івано-Франківський міський суд обрав міру запобіжного заходу для журналіста Руслана Коцаби у вигляді тримання під вартою на час ведення слідства - 60 днів.

Нагадаємо, Руслана Коцабу звинувачують за статтями 111 (ч.1) та 114-1 (ч 1.) КК України.

Адвокат Руслана Коцаби просив суд залишити його підопічного на волі до завершення слідства, щоб той "міг годувати свою сім'ю".

Нещодавно Руслан Коцаба записав відеозвернення до Президента, у якому закликав усіх адекватних людей відмовитися від мобілізації.

7 лютого його затримали за ухвалою суду в рамках “розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК України”(державна зрада).

суд2