Logo

17 Жовтня 2014, 17:22

Сухі гілки з дерев міського парку ім. Шевченка перероблятимуть в спеціальній машині (ФОТО)

Сьогодні в міському парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулася презентація екологічного проекту «Управління відходами, що біологічно розкладаються, в містах Бая Маре (Румунія), Івано-Франківську та Коломиї (Україна)».

2

Для журналістів продемонстрували роботу обладнання, придбаного у рамках проекту. Зокрема, дробильну машину, яка переробляє гілки товщиною до 15 см.

«У нас була велика потреба в такій машині. В парку понад 8 тисяч дерев, і, звичайно, дуже багато сухих гілок. Якщо їх евакуйовувати аж на полігон відходів, то це величезні затрати. Крім палива, у нас немає для цього й спеціальних машин. Тепер деревину будемо самостійно обробляти і сподіваємося, що вона не пропаде», – каже директор міського парку Володимир Ротару.

За його словами, подрібнені гілки планують використати для опалення приміщень, які знаходяться в парку. Цього року міський парк повністю відмовився від газового опалення.

 «В нас є два газові котли, які ми хочемо цього року повністю демонтувати і перейти на твердо-топливні котли та в, альтернативі, на еклктричні нагрівачі. Крім цього, у нас є домовленість з «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Вони готові брати в нас цю щепу в необмеженій кількості, адже в них також є котли на твердому паливі», – додав В. Ротару. 5

4

3

1