Logo
16 Березня 2020, 11:23

Супрун попереджає про шахраїв, які хочуть нажитися на коронавірусі

Ексочільниця МОЗ України Уляна Супрун інформує, що пандемія коронавірусу чудовий фільтр на покидьків і шахраїв.

"Провідні вчені" разом з "провідними фармацевтичними виробниками" і "провідними політиками" уже на повну займаються поширенням неправдивої інформації щодо засобів з профілактики коронавірусу. При цьому відверто маніпулюючи щодо того, про які захворювання йдеться.

"Національний інститут фтизіатрії і пульмонології, “Юрія-Фарм”, Олег Ляшко та медіа на зразок 1+1 поширюють фейки і нісенітниці щодо запобігання SARS-CoV-2! Начебто за висновком наших провідних вчених є препарат, який ефективно протидіє вірусу. Це неправда і цілковите шахрайство! Поширення брехні та неперевіреної інформації в умовах пандемії і великого занепокоєння суспільства — це фактично злочин проти українців", - піжкреслю Супрун.

Як зазначається в дописі, що зараз не існує жодної профілактики проти вірусу окрім ретельного і частого миття рук, гігієни кашлю і чхання, практики не торкатися носа, рота і очей брудними руками та уникнення скупчень людей.  Так само як і не існує спеціального лікування COVID-19. Лікування, що зараз існує, є симптоматичним.

"В інформаційному просторі зараз маємо дуже багато прикладів “bad science”. Коли в медіа чи від лідерів думок з'являються якісь твердження від “провідних науковців” про дієвість того чи іншого препарата, які не підтверджені жодними науковими даними чи дослідженнями. Тому будьте уважні! Перевіряйте джерела та інформацію на офіційних ресурсах", - закликає Супрун.

Схожі Новини