Logo
1 Жовтня 2015, 16:33

Свідок у справі Коцаби: Воювати потрібно йти хоча б для того, щоб там замінити інших хлопців

Цього разу з 8 заявлених свідків, на процес з’явилися лише 3.Першого свідка звати Мирослав. Чоловік нещодавно демобілізувався, з Коцабою він особисто незнайомий. коцаба

Я категорично проти того, що він закликав ігнорувати мобілізацію. Я бачив цю статтю в інтернеті і по телевізору. З 2 вересня 2014 року був мобілізований в ЗСУ. З 4 або 7 листопада по 2 лютого знаходився в районі Бахмутської траси 29 блокпосту. Після того була ротація і після неї з 15 березня знаходився до червня в селищі Кримському, – розповів свідок. Не можна так говорити, не можна зривати мобілізацію, тому що ті хлопці, які вже пішли туди – вони не можуть там вічно бути, в них теж є сім’ї, вони теж хочуть додому. І навіть для цього, щоб їх поміняти, треба йти в армію. Була думка, що нема за кого воювати… Треба йти хоча б за тих хлопців, щоб їх поміняти, – додав він.
Щодо війни на Сході, то свідок зазначив, що прямого контакту з російською армією у його підрозділу не було, однак в бінокль він бачив російські триколори та військових у новій російській піксельній формі, повідомляє Станіславське ТБ.
Раніше була така ситуація, коли йшли артилерійські бої, тому близько ми їх до того моменту не бачили, – пояснив Мирослав.