Logo
11 Травня 2016, 20:50

Талановитих франківців закликають взяти участь у мюзиклі «Король Галіції»

В Івано-Франківську розпочався збір заявок на участь у кастингу мюзиклу “Король Галіції”.

Король-Галіції-1

Прем’єрний показ запланований на осінь цього року, конкретної дати ще немає. За словами автора ідеї та режисера Сергія Караванця, це – одноразовий проект. Мюзикл спрямований на пошук нереалізованих молодих талантів у місті, пише Репортер.

“Також це шанс для професійних акторів спробувати щось абсолютно нове”, – додає Караванець.

Загалом для мюзиклу потрібно 30 акторів-вокалістів різного віку та 15 танцівників. Сергій Караванець одразу попередив, що буде дуже важко.

“Щотижня буде багато репетицій. Це все праця, яка потребує крові та поту”, – зауважує він.

кроль

“Король Галіції” – це історія молодого розбещеного юнака, якому батьки-бізнесмени забезпечили безтурботне існування. Хлопець поводиться зухвало й нахабно, легковажить законами совісті та моралі, нехтує всім. Проте одного дня фортуна повертається до нього спиною. Вчорашній “мажор” опиняється на місці тих, кого ще донедавна зневажав. А на додачу його залишає кохана дівчина, яка, за іронією долі, виявляється у протиборстві з родинним бізнесом батьків юнака. Йому доводиться завойовувати її серце та наново вчитися жити в суспільстві. І, можливо, у нього з’явиться шанс на щасливе життя та кохання…

Хореографами мюзиклу будуть учасник проекту “Танцюють всі” Дмитро Лека та засновниця “Maasai Dance School” Юлія Гулян. Сценаристи – Людмила Лінник та Олег Андрухів. Вокалом займатиметься Ірина Батюк разом з командою продюсерського центру “Star Team”. Акторською грою опікуватиметься режисер Тетяна Осадчук.

Кастинг відбуватиметься 25 травня в університеті імені Короля Данила. Свій талант учасникам треба буде показати протягом трьох хвилин. За точною годиною слідкуйте на офіційній сторінці мюзиклу в мережі Facebook.

Заповнити анкету для участі у кастингу можна також за посиланням ТУТ

Контакти: 068 751 52 92 – Соломія, адміністратор мюзиклу.

Схожі Новини