Logo
7 Вересня 2015, 20:50

Театральний сезон в Івано-Франківську розпочнеться прем'єрою вистави з Ірмою Вітовською в головній ролі

Новий 77 театральний сезон в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка розпочнеться на початку жовтня цього року.

вітовська-1024x498

"Раніше ми анонсували початок театрального сезону 6 вересня або через тиждень від цієї дати. На жаль сезон розпочнеться на початку жовтня цього року, це пов'язано із роботами по реконструкції будівлі. Дещо робочі не встигли доробити, нас попросили ще місяць відтермінування, щоб завершити ремонт у фойє", - зауважив керівник драмтеатру Ростислав Держипільський, пише Стик.

До нового театрального сезону актори на чолі з керівником готують три прем'єри. Сезон відкриють прем'єрою вистави, яку уже обговорюють в мистецьких колах і ЗМІ - благодійним проектом "Оскар та Рожева Пані" з Ірмою Вітовською в головній ролі.

Вистава створена за мотивами твору всесвітньо відомого письменника Еріка-Еммануеля Шмітта. Ірма грає Рожеву Пані, жінку-ангела, яка втішає бідного хворого хлопчика Оскара, відкриваючи йому дорогу до віри – до Бога.

У перших числах жовтня виставу покажуть в Івано-Франківську, 11 жовтня прем'єра відбудеться в Києві.