«Тепловик-Прикарпаття» зіграє товариський матч з португальською «Брагою»

В Івано-Франківську відбулась прес-конференція  присвячена виступам у Другій лізі України та перспективам футбольного клубу “Тепловик-Прикарпаття”.

pryka

Грою команди в осінній частині сезону міський голова Івано-Франківська залишився задоволеним, пише Футбольний Франківськ.

«Виступ команди очікуваний. Команда формувалась в авральному режимі. Незважаючи на те, що в швидкому темпі знайшли кошти, команда показала свої моральні якості. На мою думку, могли б закінчувати і на сьомому, і на дев’ятому місці. Зважаючи на те, що всі футболісти є вихованцями івано-франківського футболу, ставити якісь особливі претензії до молодих футболістів, яким просто не вистачало досвіду у матчах такого рівня, не варто», – зазначив Руслан Марцінків.

За його словами, наразі у міському бюджеті вже закладено 2 млн грн. для фінансування МФК “Тепловик-Прикарпаття” у наступному сезоні.

«Ми вже закладаємо 2 млн. грн. на наступний рік. Знаю, що обласна рада також закладає кошти, ведемо перемовини з потенційними партнерами, будемо підсилювати команду. Ставку робитимемо на місцевих футболістів. Плануємо, що профінансуємо повністю тренувальні збори. Цього сезону ми ставимо завдання хоча б у десятку ввійти. А вже наступного сезону зробимо все, щоб увійти до п’ятірки Другої ліги», – зазначив він.

Також мер заявив, що вже навесні до Івано-Франківська може завітати фіналіст Ліги Європи УЄФА сезону 2010/2011 португальська “Брага”.

«Хотілось би більш активнішого громадського руху за “Прикарпаття”, активних вболівальників. Я нещодавно повернувся з міста Браги з яким ми недавно підписали угоду. Ми ведемо переговори про можливий матч між “Тепловиком” і “Брагою” на день міста. Якщо здійсниться моя мрія і ми привеземо “Брагу” в Івано-Франківськ це буде нечувана подія для міста. Це було би цікаво для розвитку футболу і популяризації спорту в Івано-Франківську», – розповів міський голова.

1400 2