Logo
12 Січня 2015, 11:17

«Терорист», який відправляв вибухівку в Івано-Франківськ, виявився шахраєм

Нещодавно у відділенні «Нової пошти» вибухнула посилка, яку з Нікополя відправили в Івано-Франківськ.

новапошта

Як розповіли в міліції, було встановлено, що напередодні надзвичайної події 43-річний житель Нікополя приніс до “Нової пошти” на відправлення до Чернівців та Івано-Франківська три великі коробки, цінність кожної з яких оцінив у 19 тисяч гривень, повідомляє Радіо Свобода.

Правоохоронці з’ясували, що в кожній з коробок був вибуховий пристрій — 2-літрова пляшка із невідомою речовиною, дротами та годинниковим механізмом. Один із пристроїв спрацював, викликавши задимлення.

“За попередніми даними експертів-вибухотехніків, вміст кожної з коробок був однаковим, у пляшках знаходилась вибухова суміш. Окрім того, в цих коробках були порожні пачки з-під мобільних телефонів тощо. Нічого цінного в коробках не було. Тобто задум цього чоловік, ймовірно, був таким: коли це все згорить, він отримає компенсацію від „Нової пошти“. Саме такі пояснення він і надав правоохоронцям після затримання”, — розповіли у нікопольській міліції.

За даними з Нікопольського міського відділу міліції, за фактом розпочате кримінальне провадження, попереднього кваліфіковане за статтею 194 Кримінального Кодексу України — “умисне пошкодження майна”.

Схожі Новини