Logo

11 Вересня 2018, 23:10

Терпіли 30 років, потерпимо ще: пікетувальники другу добу тримають в "облозі" Франківську ОДА

Вже другу добу пікетувальники з Делятина продовжують чекати грошей на ремонт дороги  Делятин - Яблунів.

Наразі в приміщенні ІФ ОДА залишається кілька десятків мітингарів, решта очікує надворі.

Щойно люди поцікавились у першого заступника голови ОДА Марії Савки, як просувається їхнє питання, Марія Савка відповіла, що наразі інформації щодо цього ще немає.

Натомість телефоном голова облдержадміністрації Олег Гончарук зазначив, що лише під'їжджає до Києва. Інформацію про виділення коштів пообіцяв повідомити коли точно знатиме.

Очільник області зазначив, що телефоном зв'язувався з керівництвом "Укравтодору" і отримав запевнення, що питання вирішиться позитивно, але остаточно знатиме після особистої зустрічі.

Протестувальники вирішили очікувати новин під стінами ОДА.

"Нам важливо, щоб нас бачили, наші бочки і нас. Ми терпіли 30 років, потерпимо і ніч. По тому, що відбулося може бути й так, що через дві години ми можемо бути вдома", - зазначив активіст, капелан Микола Мединський.

Як повідомляла Фіртка, 10 вересня обурені прикарпатці прийшли в ОДА щоб вимагати відновлення ремонтних робіт на дорозі Делятин - Яблунів.

З 9-ї години ранку пікетувальники взяли в облогу кабінет заступниці голови облдержадміністрації Марії Савки, очікуючи приїзду очільника області. Тим часом на площі перед адмінбудинком люди поставили бочку та шини, "щоб нагадати чиновникам про Майдан".

О 14:00 відбулася зустріч Олега Гончарука з протестувальниками, яка тривала понад три години. Кошти в сумі 20 мільйонів таки відшукали, проте, люди залишились під ОДА чекати їх виділення, а Олег Гончарук поїхав до столиці.