Logo
14 Березня 2015, 18:54

Територіальна оборона створить резерв для армії та зможе відвернути від вторгнення Росію, – Семенченко

Створення загонів територіальної оборони, масового народного руху, загонів громадянського ополчення, зможе відвернути Росію від великого вторгнення в Україну.

семенченко1

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську заявив народний депутат, перший заступник голови Комітету національної безпеки та оборони ВР Семен Семенченко.

«Якщо в кожному районі будуть люди, які будуть проходити навчання, мати доступ до зброї, чіткий план дій у випадку небезпеки для їхніх областей – ми отримаємо не лише резерв для армії, але й чіткий сигнал для Росії, що будь-яка війна буде безумством, геноцидом, після якого буде одна дорога – або в Гаагу, або за прикладом Гітлера», – каже Семенченко.

Депутат розповів, що вже зараз  існують директиви як Генерального штабу, так і спеціальні постанови Кабінету міністрів, про створення територіальної оборони.

«При кожному воєнкоматі повинна бути створена рота охорони, чітко виділені кошти на стрільби, гроші на інструкторів та транспортування людей по місцю проведення стрільб. Питання про доступ до зброї залишається відкритим. Поки-що, ця зброя повинна зберігатися у спеціальних кімнатах, або у воєнкоматах, або у міліцейських відділках», – зазначив Семенченко.

Проте, за його словами, існує дві проблеми для повноцінного існування територіальної оборони. Це – фінансування і страх перед озброєним народом у влади.

«Страх можновладців, я маю на увазі, і фінансово-промислові групи, які у владі в нашій країні, і частину виконавчої влади. Всі вони бояться озброєного народу. Я кажу це абсолютно відкрито. Тому, що саме такі шизофренічні розмови я чув, коли задавав питання про те, чому не створюється народне ополчення», – каже депутат.