Logo
14 Серпня 2015, 13:31

Територіальні громада Івано-Франківська хоче отримати статус юридичної особи публічного права (ФОТО)

Сьогодні, 14 серпня, в рамках положення про громадські ініціативи активісти ініціативної групи по утворенню територіальної громади м. Івано-Франківськ офіційно  вручили заяву про громадську ініціативу меру міста Віктору Анушкевичусу.

1

Разом із заявою було передано 913 підписів мешканців міста хоча досить і 200 підписів, щоб винести це питання на сесію.

Активісти хочуть , щоб територіальній громаді міста Івано-Франківська надали статус юридичної особи публічного права. І тоді вже представники територіальної громади будуть реально відстоювати її інтереси.

«Ми хочемо, щоб територіальна громада була створена належним чином, згідно закону. Люди мають розуміти, що вони є власниками, їх потрібно активізувати. Ми хочемо, щоб люди згуртувалися, прийшли на голосування, або дали своїх делегатів і це дасть реальун можливітсь мешканцям міста робити його придатним до життя. Тому ми вимагаємо, щоб на сесії міської ради було прийнято таке рішення"  - каже представник ініціативної групи.

Як пояснює активіст, вони вже неодноразово зверталися із цим питанням до міської ради, однак поки що все безрезультатно.Відтак, після того, як передали міському голові зібрані підписи, очікують кроків назустріч - винесення їхньої ініціативи на розгляд сесії міської ради.

У свою чергу Віктор Анушкевичус пообіцяв ініціативній групі, що він особисто і юридичний відділ вивчать документи і буде прийнято відповідне рішення.

2

3

4

Схожі Новини