Logo

11 Вересня 2018, 16:13

«The Hardkiss» і страви від шеф-кухаря «Лейбової гори»: Тайко Електронікс відсвяткував своє 10-річчя

Грандіозний День сім’ї для своїх працівників влаштувало керівництво Івано-Франківського заводу Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед (TE Connectivity).

На день територія заводу перетворилася на розважальний майданчик для дорослих та дітей. Екскурсії на виробництво, різноманітні конкурси, танці, дитячі атракціони та забави перетворили дійство на незабутнє свято. Дорослі та діти вправлялися у танцювальній майстерності, складали вірші про завод, змагалися на краще знання про компанію та отримували за це подарунки. Чоловіки виборювали звання найсильнішого працівника заводу у спортивних змаганнях. Своєю надзвичайною силою вражав дітей та дорослих стронґмен Назар Павлів.

Свято організували на честь 10-річного ювілею TE Connectivity.

За роки існування завод багато досягнув, — зазначив під час офіційного виступу генеральний директор підприємства Олександ Гьотц. – Ми тричі були нагороджені міською премією «Тріумф». Обсяги виробництва зросли більш, аніж на 80%, персонал збільшився удвічі. Cьогодні на нашому заводі працює майже 1000 працівників. Ми реалізуємо багато програм для їх професійного розвитку. Серед стратегічних цілей нашого підприємства – стати одним з найкращих роботодавців у місті та регіоні, щоб кожен працівник міг пишатись тим, що є частиною компанії ТЕ connectivity.

Під час урочистостей почесні відзнаки від керівництва отримали працівники, які трудяться тут від часу заснування заводу.

Пам’ятаю, як ми розпочали виробництво в перші дні серпня 2008 року з однією автоматичною машиною, — поділився під час отримання нагороди керівник виробництва Василь Матіїшин. - Для нас тоді це здавалось високотехнологічним роботом. А сьогодні це наше типове обладнання. Завод продовжує розвиватися. Особисто я за ці 10 років отримав безцінний досвід і можливість реалізувати себе.

На святі гості розважались та відпочивали під супровід львівського кавер-гурту «Вшистко», а всі охочі могли поласувати смачною їжею від ресторану «Лейбова гора». Кульмінацією святкування і його найнесподіванішим сюрпризом став запальний виступ популярного гурту «The Hardkiss». Музиканти, яких спеціально запросили на урочистості, виконали свої найпопулярніші хіти та привітали усіх зі святом.