Logo

25 Жовтня 2019, 10:23

Тлумацька ОТГ виділить 35 тисяч гривень на вакцинацію дітей-сиріт та учасників АТО

Тлумацька об'єднана територіальна громада - одна з перших ОТГ на Прикарпатті, в якій розробили та прийняли програму здоров'я. 

На Івано-Франківщині завершилась реалізація проєкту «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття - обов’язок кожного», який упродовж чотирьох місяців втілювала Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад, пише Типовий Франківськ з посиланням на Центр розвитку місцевого самоврядування.

За підсумками реалізації ініціативи для ОТГ Івано-Франківщини проведено шість тематичних тренінгів, а у Тлумацькій об’єднаній територіальній громаді розроблено Програму громадського здоров’я. Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.

«Тлумацька ОТГ – одна з перших на Прикарпатті, в якій розробили та ухвалили Програму громадського здоров’я «Запобігання поширенню небезпечних вакциноконтрольованих інфекцій». Одним із пріоритетних напрямків громада визначила профілактику захворювань», - повідомив Чопей.

Головний лікар Тлумацького центру первинної медичної допомоги Оксана Мельник говорить про необхідність забезпечення захисту від інфекційних захворювань у громаді. За її словами, підняття рівня вакцинованого населення до 90% є амбітною метою для Тлумацької ОТГ. «Упродовж цього року у громаді вже вдалось здійснити більше 2 тис. профілактичних щеплень. Роботу у цьому напрямі плануємо здійснювати й надалі. Вакцинацію визначено першочерговою для втілення у 2020 році», - наголосила Оксана Мельник.

Наразі у Тлумацькій ОТГ прийняли рішення скерувати 35 тис. грн на вакцини проти грипу для медичних працівників, дітей-сиріт та дітей учасників АТО.

Відомо, що проєкт «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття» тривав в області з червня до жовтня. Його вартість 5 тис. євро.

Схожі Новини