“Тонка синя лінія”: Івано-Франківськ долучився до соціального руху на підтримку патрульних

В Івано-Франківську презентували новий соціальний рух “Тонка синя лінія”.

Цей соціальний рух спрямований на зближення громади й поліції, підтримку правоохоронців зі сторони небайдужих громадян. Першим до такої акції долучився бар “Бешамель”.

“Ми раді, що соціальний рух «Тонка синя лінія» стартує в Івано-Франківську. Наразі ми співпрацюємо із закладами харчування. Цей рух прийшов до нас із США, він символізує межу між анархією і законом”, – розповідає патрульний Богдан Настич.

Заклади, які долучаться до акції допомагатимуть, сприятимуть та вітатимуть патрульних в межах своїх можливостей. Це не політична акція чи бізнес-проект, це – рух, коли громадяни й поліцейські спілкуються та допомагають один одному.

“Проект дасть змогу відчути нам підтримку громадян. Нам приємно, що люди починають не тільки довіряти поліції, а й підтримують нас”, – каже начальник патрульної поліції Олег Костенко.

“Під час роботи полісмену потрібно перекусити. З цим є проблема у працівників. Нашим закладом розроблений ексклюзивний комплексний обід під назвою “Шеф”, який патрульні зможуть отримати за ціною 35 грн. Сюди входить кава на вибір і паніні”, – каже власник закладу “Бешамель”.

Також заклад пропонує спеціально приготовлений для патрульного комплексний обід “Шериф”, який коштуватиме 34 грн.

Крім того, кожна 5-та кава буде безкоштовною.


Джерело: Firtka

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

468 1

Залишити Коментар