Logo
12 Липня 2016, 18:10

ТОП-5 послуг, на яких можна заробити франківським студентам

Сесія позаду, канікули у розпалі, тож студенти Івано-Франківська мають можливість трохи підробити. Якщо подумати, то варіантів для цього небагато: стати вуличним продавцем, влаштуватися сезонним працівником на полях чи працювати у приймальній комісії рідного навчального закладу. Але український сервіс Kabanchik.ua розвінчує ці міфи: виявляється, варіантів для підробітку набагато більше і всі вони буквально поруч. Ми публікуємо 5 найбільш перспективних напрямків для простої тимчасової роботи - такої, що дозволила б накопичити на відпочинок. робота на літо

  1. Доставляти
Послуги кур’єра зараз дуже популярні: їх замовляють не тільки організації, а й прості громадяни. Переважно людей цікавить доставка квітів та подарунків, а ще доставка товарів з інтернет-магазинів. Працювати можна й пішки, і на велосипеді, і на власному авто. Мінімальна оплата праці – 50 гривень. Стільки можна заробити, навіть якщо хтось замовить доставку цукерок до сусіднього будинку.
  1. Ремонтувати
Містяни, як виявляється, дуже зацікавлені у послугах домашнього майстра. В цьому можна переконатися, якщо зайти на сервіс: щоденно тут з’являються безліч завдань з ремонту меблів, квартир, встановлення побутової техніки. Якщо кваліфікації недостатньо – можна братися за більш просту роботу – наприклад причепити поличку на стіну. За це, до речі, платять від 150 гривень.
  1. Рекламувати
Ще один простий та популярний спосіб підробітку – роздача рекламних листівок. Такі промо-акції проводять у великих містах щоденно, а середня сума оплати промоутера – 150 грн. Стільки реально заробити за 2-3 години неважкої праці на відкритому повітрі. Головне – бути активними, комунікабельними та помітними.
  1. Прибирати
Багатьом містянам ніколи або просто ліньки займатися квартирним прибиранням. То чому б на цьому не заробити? Поширені завдання і на комплексне прибирання квартир, і на окремі заходи: наприклад, чищення дивана чи миття вікон. Середній чек замовлення – 300 гривень. Непогано, як для декількох годин рутинної, але не дуже важкої роботи.
  1. Фрілансити
Ну і як не згадати про фріланс – найбільш популярний напрямок на сучасному ринку праці. Сервіс Кабанчик дозволяє брати роботу в Інтернеті: замовників тут цікавить дизайн реклами, написання текстів, інтернет-меркетинг та багато чого іншого. Окрім цього, часто шукають розробників сайту, дизайнерів логотипів та сайтів. Середній чек різний. Наприклад, декілька раз замовники створювали завдання на розробку сайтів з ціною близько 50 тисяч гривень, а розробка логотипів в середньому коштує 500 гривень. Як бачите, варіантів для студентського підробітку вистачає – головне, мати бажання та хоча б мінімальні навички. А ще важливо, що така робота не займає багато часу – тож його вистачить і на розваги, і на допомогу батькам.