Logo
5 Вересня 2015, 16:00

ТОП-7 фестивалів вересня, на які легко дістатися з Івано-Франківська (ФОТО)

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо, пишуть ”Вікна”.

Тож, куди поїхати у вересні та який маршрут обрати?

3 – 6 вересня  –  VI Міжнародний поетичний фестиваль — Чернівці

поетичний

У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків: вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?  З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5. Зі Львова Navizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка» — Кам’янець-Подільський

республіка

Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп’яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?  З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза» — Рахів Закарпатської області

бринза

Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?  З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття –  3,19 із 5-ти.

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль — Надвірна Івано-Франківської області

гуцульський

Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open — Чернігів

джаз

Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?  З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти  - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги  - 3,25. Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST — Київ

гоголь

Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні».  Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art,  дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?  З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival — Львів

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».  Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показати культуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич – Бурштин – Рогатин – Бібрку.  На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

Схожі Новини