Logo
16 Червня 2019, 11:39
Теги: вузи

Три франківських вузи увійшли в "ТОП-200" найкращих університетів країни

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence склали академічний рейтинг закладів вищої освіти України III, IV рівнів акредитації "Топ-200 Україна 2019".

Про це йдеться на сайті ГО Центр міжнародних проектів "Євроосвіти", пише Типовий Франківськ.

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, напрацьовані міжнародною Конференцією IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти".

Усього для формування зазначених індексів використовувалися 30 індикаторів прямого виміру (анкетні дані, інформація з сайтів ЗВО, дані міжнародних асоціацій університетів, дані про участь ЗВО в міжнародних проектах (Horizon 2020, Erasmus+), інформація про участь ЗВО в міжнародних рейтингах (Webometrics, Scopus, uniRank), дані МОН України, ЄДЕБО, дані Комітету з питань державних премій України і премій ім. Т.Шевченка, участь ЗВО в проектах, що фінансуються NATO в рамках Програми «Наука заради миру і безпеки», участь ЗВО в білатеральних проектах, середній конкурсний бал вступника та інші відкриті дані).

До цього рейтингу потрапили три франківські університети:

А саме, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, який посідає 41 місце в рейтингу.  Івано-франківський національний медичний університет - 62, а також Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу - 65 місце в рейтингу.

Схожі Новини