Logo
1 Лютого 2015, 15:52

Трохи більше половини населення Івано-Франківська зможе знайти сховок у випадку надзвичайної ситуації (ФОТО)

Трохи більше половини населення Івано-Франківська зможе знайти сховок у випадку надзвичайної ситуації. Із півсотні споруд цивільного захисту на території обласного центру діючих лише понад два десятки.

2

Решта – у вкрай занедбаному стані. А все тому, кажуть в міському управлінні з надзвичайних ситуацій, що частина сховищ у свій час стали приватною власністю, повідомляє Вежа.

Знайти надійний сховок у середмісті – справа не з легких. Їх тут просто немає. Практично всі споруди цивільного захисту розміщені на околицях, поблизу великих підприємств. Як от сховище на території Хлібокомбінату. Вхід до нього позначено двома вказівниками. Далі за металевою огорожею – “бетонний” коридор. Він завершується двома кількатонними дверима. За ними – безпечний сховок, який вміщає близько півтисячі людей.

Площа захисної споруди на Хлібокомбінаті є достатньо великою. Люди можуть перебувати тут до двох тижнів. Попри те, що сховище побудоване ще на початку 80-их років, всі системи в робочому стані. Два баки з питною водою, фільтровентиляційна та дизельна установки, два санітарні вузли. А також засоби індивідуального захисту та медикаменти.

Щоправда, така захисна споруда стане прихистком лише для тих людей, котрі працюють і живуть неподалік. А для тих, хто мешкає в центральній частині міста, надзвичайники радять: про місцезнаходження приміщень для тимчасового захисту, інформуватимуть спеціальні таблички. Вже незабаром вони з’являться на фасадах житлових будинків.

1

3

4

5

6

7

8

9

Схожі Новини