Logo

11 Лютого 2019, 17:11

Прикарпатські дорожники пообіцяли встановити світлофор на "дорозі смерті"

Сьогодні, відбулася зустріч керівництва САД у Івано-Франківській області із мешканцями села Старі Кривотули Тисменицького району.

На ній обговорили питання щодо здійснення заходів із безпеки руху на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига. Адже саме 11 лютого, у понеділок, жителі села Старі Кривотули перекрили дорогу з вимогою облаштувати світлофори на пішохідних переходах. Пише Типовий Франківськ.

Тривогу викликає велика кількість дорожньо-транспортних пригод, що трапляються на цій дорозі в межах села. Дорожнє полотно тут відновлене. Автомобілі мчаться через село, іноді удвічі й більше перевищуючи допустиму для меж населеного пункту швидкість (50 км). Повідомляє САД.

Проте згідно паспорту на дорогу Н-10, в межах села Старі Кривотули не передбачено світлофору.

Але враховуючи кількість ДТП на цій ділянці, Служба автомобільних доріг внесла до діючого пілотного проекту влаштування в селі світлофорного об’єкту та освітлення пішохідних переходів.

Передбачено також облаштування додаткової автобусної зупинки та ремонт діючих. Будуть продовжені роботи із поточного середнього ремонту, а зокрема влаштування з’їздів-виїздів із сільських вулиць та укріплення узбіч.

Згідно пілотного проекту, що охоплює, крім Івано-Франківської, Львівську, Миколаївську, Херсонську та Хмельницьку області, цьогоріч на Прикарпатті передбачено встановлення 29 нових світлофорів із використанням сучасного інтелектуального обладнання, зі влаштуванням освітлення на пішохідних переходах та аварійно небезпечних ділянках. Фінансування – грантові кошти Євросоюзу.