Logo
21 Травня 2020, 09:44
Теги: допомога

Центр волотерських ініціатив зібрав понад 275 500 грн на засоби захисту

За останні 1,5 місяці Центр волотерських ініціатив зібрав понад 275 500 грн на покриття потреб Івано-Франківщини у засобах індивідуального захисту.

Про це інформують волонтери на публічній сторінці у Фейсбук, пише Типовий Франківськ.

Прикарпатці передали профільним медичним закладам та поліції області 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів, а також 300 продуктових наборів для малозабезпечених прикарпатців.

"Ми зосереджували свої сили на Івано-Франківській області не просто так – з самого початку карантину та активного поширення коронавірусу в Україні область мала один з найвищих показників смертності від хвороби по всій країні. Однак, за цей час спільною для всіх регіонів стала інша критична проблема – велика кількість інфікованих медичних працівників, саме через брак індивідуального захисту", - йдеться у повідомленні.

За цей час волонтери отримали багато повідомлень з інших регіонів, зокрема, Київщини, Харківщини, Сумщини, Тернопільщини. Тому наступну партію розподілять відповідно до потреб, які отримали з цих областей.

Не дивлячись на те, що карантин в країні послаблюють, в лікарнях досі знаходяться інфіковані пацієнти, а отже – їхнім порятунком щодня займаються медичні працівники. Вони сміливо борються з небезпечним недугом протягом усього цього часу, тож ми не можемо відмовити їм у найменшому, що можемо зробити – їхньому захисті.

Долучитись до збору коштів можна наступним чином:
✅ на картку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.),

✅ офіційний рахунок Центру волонтерських ініціатив з обов'язковим коментарем «Благодійна допомога».