Logo
28 Жовтня 2014, 12:15

Цього року головна ялинка країни буде з Прикарпаття

З місцем розташування новорічної ялинки в Києві визначилися. Різдвяні будиночки, святкову сцену і головну ялинку країни встановлять на Софійській площі.

 ялинка

Дизайн і першого, і другого пропонують придумати художникам. Щоб потім ідеальний варіант вибрали кияни, пише КП в Україні.

 Один з останніх варіантів - з величезною гіркою навколо ялинки. Залізати туди запропонували по сходинках, а скочуватися - як забажаєш.

Приємний сюрприз - на свято поставлять живу 20-ти метрову ялинку, трохи нижче, ніж ми подарували Папі Римському. Тоді ялина знайшли в Закарпатській області віком 110 років, а в цьому році в Івано-Франківській. Останні роки використовували штучну ялинку, а до цього її збирали з декількох живих, вставляючи в металевий каркас. Це красиво, але все одно не те.

Іграшки та гірлянди виберуть на конкурсі. Серед варіантів - красуня, усипана величезними сніжинками і червоними світяться кулями, золоте дерево, обвішане жовтими гірляндами.

 «Цього року головна ялинка країни буде виконана в народному стилі, - розповіли в прес-службі КМДА. - Зробити іграшки для неї можуть усі охочі. Головне, щоб поробки були виконані з натуральних матеріалів - дерева, соломи, глини або тканини».

 У виготовленні прикрас взяти участь можуть всі бажаючі: хоч родини, хоч організації, хоч дітлахи. Надсилати роботи попросили до 6 грудня. А 19 грудня, в День святого Миколая та день відкриття різдвяної села, організатори оберуть автора найкращої іграшки.

 Фіртка