Logo
2 Квітня 2015, 12:01

Турецька компанія проведе експертизу доріг Івано-Франківщини, які потребують капітального ремонту

На зустрічі представників  Івано-Франківської ОДА та компанії «Сімсек Груп» (Туреччина), яка спеціалізується на будівництві та капітальному ремонті доріг, обговорювали питання співпраці у плані розвитку транспортної інфраструктури Івано-Франківщини.

дороги

Йшлося про проведення компанією експертизи доріг, які потребують капітального ремонту, зокрема, на ділянках за маршрутом Львів – Івано-Франківськ та поблизу майбутнього транскордонного переходу з Румунією у Верховинському районі. За результатами експертизи, з урахуванням кліматичних та рельєфних особливостей регіону, компанія у подальшому запропонує технологічні рішення для проведення ремонтних робіт.

Варто зазначити, що турецька компанія «Сімсек Груп» славиться тим, що її фахівці можуть споруджувати великі ділянки доріг протягом найкоротших термінів – в середньому за три місяці від початку проектування до введення в експлуатацію. У планах компанії – створення виробничої бази в Україні, повідомляє прес-служба ОДА.

На зустрічі в Богородчанській райдержадміністрації було домовлено про підготовку компанією конкретних пропозицій, що стосуються Прикарпаття.