Logo

15 Червня 2015, 19:07

Туристи на Прикарпатті зможуть скористатися GPS-гідом

Сьогодні, 15 червня, в Івано-Франківську представники львівського туроператора ділилися з Прикарпаттям досвідом впровадження інноваційних технологій в туристичній галузі.

туризм1

Як розповів на прес-конференції керівник туроператора «П'ята стихія» Володимир Мазур, його компанія розробила унікальний GPS-гід, за допомогою якого, не виходячи з автобуса, можна отримати екскурсію там, де немає екскурсовода.

 «GPS-гід – унікальна програма, розроблена українськими програмістами, яка за допомогою сучасних ІТ – технологій інформує про пам’ятки, історію краю, місцевість або регіон за маршрутом в аудіо-форматі, завдяки чому, виникає можливість відвідати екскурсію, навіть не виходячи з автобуса. Розробляли таку технологію близько року і зараз вже є досвід її впровадження і використання», – зазначив Володимир Мазур.

Програма GPS-гід встановлюється на будь-який смартфон з системою Android4.

туризм

«В Івано-Франківській області ми маємо дуже багато начитаних точок, згідно яких здійснюватимуться екскурсійне забезпечення. Зроблено це для того, щоб людям було комфортніше. Наприклад, коли ти подорожуєш до якогось замку, то по дорозі у тебе кожні15 хвилин є якісна екскурсія», - каже керівник туроператора.

GPS-гід буде працювати також на Дністровському каньйоні, де туристів сплавлятиме унікальний корабель «Юрій».