Logo
15 Березня 2017, 11:55

«Tyco Electronics Ukraine Limited» пропонує франківцям хорошу роботу в іноземній компанії (ВІДЕО)

У четвер, 16 березня, компанія «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед»  запрошує мешканців Івано-Франківська на День відкритих дверей. Гостей компанії чекають: презентація про завод та його можливості, екскурсія по виробництву, можливість працевлаштування та пам’ятні подарунки.

Компанія «Tyco Electronics» є однією з найбільших компаній в світі, яка виготовляє електроніку та є найбільшим виробником кабельно-електронних компонентів вже понад 60 років. Тут працюють понад 100 тисяч людей у більш ніж 150 країнах світу. «Tyco Electronics» має 17 тисяч запатентованих виробів.

1

Компанія запропонує зацікавленим працевлаштування на вигідних умовах. На роботу в «Tyco Electronics Ukraine Limited» потрібні оператори виробничої лінії (вік, освіта та попередній досвід роботи не мають значення).

1

3

«Tyco Electronics Ukraine Limited» пропонує можливість особистого розвитку та отримання досвіду роботи в іноземній компанії, безкоштовні мовні курси, а також можливість стажування закордоном.

Крім цього, переваги робити в «Tyco Electronics Ukraine Limited»:

  • Офіційне працевлаштування
  • Повний соціальний пакет
  • Оплачувана основна щорічна відпустка
  • Оплачуваний лікарняний
  • Медичне страхування
  • Безкоштовне навчання на робочому місці
  • Безплатне базове харчування
  • Часткове безкоштовне довезення

Також компанія запрошує на роботу студентів на літній період та студентів-заочників із оплачуваною відпусткою під час сесії.

Варто зазначити, що на ринку Івано-Франківська підприємство «Tyco Electronics Ukraine Limited» функціонує з 2008 року, і було чи не першим масштабним проектом, започаткованим тут.  Нині на «Tyco Electronics Ukraine Limited» створено понад 700  робочих місць: від звичайних робітників-в’язальників до топ-менеджерів.

 «Tyco Electronics Ukraine Limited» спеціалізується на виготовлені джгутової провідникової провідникової продукції для іноземних автомобілів, серед яких і автомобілі преміум класу.

Неодноразово підприємство ставало найкращим у своїй галузі за оцінкою якості продукту на місцевих та світових конкурсах.

Для бажаючих познайомитися з потужностями виробництва та умовами праці в Івано-Франківську у День відкритих дверей, який відбудеться 16 березня,  компанія організувала безкоштовне транспортування гостей заводу від зупинки «Космос» (вул. Незалежності, навпроти кінотеатру «Космос») кожні дві години з 10:00 до 16:00 включно.

Адреса: вул. Марковецька, 3, с. Микитинці (зуп. «Автоливмаш», тролейбус №2).

Оголошення_OPEN DAY_2017

Схожі Новини