Logo
29 Січня 2015, 16:31

У Буковелі стартували 5-ті дитячі змагання з гірськолижного спорту «Bukovel Kids Cup 2015» (ФОТО)

З 23 по 25 січня 2015 року на ТК «Буковель» проходив І етап найпопулярніших в Україні дитячих змагань з гірськолижного спорту «Bukovel Kids Cup 2015».

1617181_814414995262375_4104507544689737628_o

П’ятий рік поспіль організатором змагань виступає компанія Sport Production. Як наголошує керівник компанії, Павло Литвиненко, з кожним роком кількість учасників збільшується.

«Бачимо велику популярність дитячих змагань, тому з кожним роком намагаємося вдосконалювати проведення турніру. Цього року змагання проходять у новому, трьохденному форматі тому всі учасники мали прекрасну можливість і потренуватися і позмагатися. А це в свою чергу дало можливість дітям показати високі результати», – підкреслив П.Литвиненко.

Учасники виступали в шести вікових категоріях. 23 січня дві наймолодші групи змагалися в дисципліні слалом-гігант, а 24-25 січня старші групи змагалися в олімпійських дисциплінах слалом гігант та спеціальний слалом.

В першому етапі Bukovel Kids Cup прийняло участь понад 170 спортсменів які представляли 15 команд з різних куточків України.

Спртсмени мали дві спроби, переможцями ж стали ті, хто з найменшим часом правильно пройшов непросту трасу.

В командному заліку з результатом 24 бали першими стали спортсмени «Bukovelteam 1», другими – СДЮШОР «Динамо» зі Львова, трійку замикають вихованці «Bukovelteam2».

Всі призери змагань отримали грамоти та медалі від організаторів.