Logo
25 Липня 2019, 11:25
Теги: дтп

У Чехії автобус із заробітчанами потрапив у ДТП: загинула жінка з Пркарпаття

ДТП трапилось між поїздом та мікроавтобусом у якому перебували заробітчани.

Транспортна пригода трапилася між населеними пунктами Прічіна та Петровіце. За інформацією чеських правоохоронців водій мікроавтобусу не відреагував на заборонені сигнали світлофору на залізничному переїзді і спробував проскочити його швидше за поїзд, пише "Mukachevo.net".

На жаль, йому це не вдалося і він здійснив зіткнення з «рейковим автобусом». Внаслідок ДТП загинула жінка.

Закарпатські ЗМІ повідомляють, що померла була родом із Тячівського району. Також в ДТП постраждав 20-річний хлопець із Виноградівщини. Про останнього повідомили рідні у соціальних мережах.

Згодом редакції підтвердили інформацію у Посольстві України в Чеській Республіці, з уточненням, що жінка була з Івано-Франківської області.

"Так відбулося ДТП у цьому районі. Жінка, що загинула, була з Івано-Франківської області, Консульство України знаходиться в контакті з її близькими. Решта постраждалих - зі Закарпатської області", - зазначили у посольстві.

Редакції Mukachevo.net вдалося зв'язатись з консулом Посольства України у Чеській республіці Валерієм Борисовим, який поділився інформацією про постраждалих у ДТП українцях.

За словами Валерія Борисова, варто уточнити, що аварія сталась ще 13 липня, тому з того часу більшість постраждалих вже не у лікарні.

— Нами надано повний супровід в цьому ДТП. Постраждалі всі українці, 1 водій та 4 пасажира. На жаль, одна людина загинула. Жінка з Прикарпаття. Її тіло, 18 липня, вже переправлено на батьківщину... Станом на сьогодні, 2 громадян вже виписано з лікарні, 1 ще знаходиться на лікуванні, його життю нічого не загрожує. Він пішов на поправку, - розповів консул, Валерій Борисов.

Що стосується постраждалих, серед них дійсно була й дитина. Вона 2 дні знаходилась у лікарні, але теж вже виписана.

Також за інформацію поліцейських із Чехії водій після скоєння аварії намагався втекти з місця подій.