Logo
13 Жовтня 2014, 13:02

У четвер, 16 жовтня, штаби франківських кандидатів в нардепи закидають їхніми ж агітками

16 жовтня о 16.00 на Вічевому майдані розпочнеться загальноміська толока по очистці Івано-Франківська від незаконних проклейок політичної реклами.

шахоріна

Про це на прес-конференції розповіла директор КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» Вікторія Шахоріна.

За її словами, рекламно-інформаційнихй центр і вона особисто неодноразова зверталися до політичних сил і кандидатів у депутати, нагадуючи їм про те, що для політичної агітації є спеціально відведені місця.

«Політичною рекламою позаклеювали все, що лише можна. Фасади, водостічні труби, електроопори. Ноу-хау цієї виборчої кампанії – агітки, приклеєні скетчем до дерев. Це вже навіть більше як зневага до міста і його мешканців. Якщо кандидати в депутати розпочинають свій шлях із порушення законів, то чого від них сподіватися далі?», – зазначила Вікторія Шахоріна.

Приєднатися до толоки просять усіх небайдужих мешканців Івано-Франківська. Після очищення всі агітматеріали активісти планують віднести до штабів кандидати в народні депутати і висипати їх там.

«Може лише, коли вони самі опиняться в смітті, тоді зрозуміють, що не варто так робити з Івано-Франківськом. Адже, крім виборів, є ще виборці і місто, про які треба думати в першу чергу», – підсумувала директор КП «ІФМРІЦ».